TİYATRO SERİSİ (7 KİTAP) YENİ

Yazar : Kolektif
Yayınevi : Zambak Yayınları
Barkod Numarası : 9786051127668
Ürün Açıklaması

Bu seri, diyalog ve oyun şeklinde düzenlenmiş, okuma metinlerinden oluşmaktadır. Özellikle vurgulamak gerekir ki bu sadece tiyatro-oyun kitabı değildir. Tiyatro-oyun tarzında yazılmış okuma kitaplarından oluşmaktadır.

Kelile ve Dinme, Ezop, Mesnevi, Nasrettin Hoca, Keloğlan, La Fonten gibi klasiklerden seçme metinler, diyalog şeklinde, özgün bir yorumla kaleme alındı. Bu seri, daha çok ilkokul 3. Sınıflara hitap etmektedir. Ancak diğer sınıfların öğrencileri de bu seti rahatlıkla ve severek okuyabilir.

Serideki kitaplar resimleme ve tasarım olarak özgün bir çalışmadır. Metinlerin diyalog ve oyun şeklinde olması, öğrencilerin ilgilerini canlı tutacak, okumalarını kolaylaştıracaktır.

Klasik eserler, genel olarak toplumsal değerleri kavratmaya yönelik metinler içerir. Tiyatro serisinde de toplumsal değerler gözetilerek bir seçme yapıldı.

Seride altı kitap ve bir de çalışma kitabı yer almaktadır. Çalışma kitabında, her kitabın metinlerine uygun, Türkçe kazanımları paralelinde klasik sorular ve test soruları yer almaktadır. Böylece farklı değerlendirme şekilleriyle, öğrencilerin okuduklarını anlama düzeyleri belirlenebilecektir.

Ödeme Seçenekleri
Ürün Yorumları (0) Ürün Yorumları (0)
Beğendiysen Paylaş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.