SON KÖPRÜ - ENSTRÜMENTAL / TFM MÜZİK

Model : Volkan Sönmez
Markası : Tfm Müzik
Barkod Numarası : 8697448931175
Ürün Açıklaması
Ati müzikten yeni bir albüm. Enstrümantal albümler serisine bir yenisi daha ekleniyor. SON KÖPRÜ isimli bu yepyeni albüm yıllarca zevkle dinlenebilecek bir başucu albümü olmaya adaydır. Albümde müzikseverlerin çok yakından bildiği enstrümantal albüm deyince neredeyse akla ilk gelen bestesi Murat İşbilen'ait olan GÜLÜMCAN isimli eserin orjinal hali ve bunun yanı sıra gitar ve duduk olmak üzere iki farklı versiyonuda bulunmakta.Ayrıca Anadolu türkülerinin modern düzenlemeleride bulunmaktadır.

Albümün müzik direktörlüğünü son yıllarda adını albümlerin yanı sıra dizi ve film müzikleri ilede duyuran VOLKAN SÖNMEZ üstlenmiştir.Albümde birbirinden değerli müzisyenler ile çalışıldı. Özellikle parçalardaki duduk perfonmansı çok etkileyici olmuştur.Dinleyince sizde Emre Sınanmış'ın duduk perfonmasına alkış tutacaksınız.
Daha önce klasik halk müziği enstrumanları ile dinlediğimiz türküleri duduk ve gitar eşliğinde dinlemek albüme bir ayrıcalık katmıştır. Kısacası SON KÖPRÜ albümümüz müzik severlerin yıllarca zevkle dinleyeceği iddialı bir yapıttır.

Albüm İçeriği

1.Gülümcan
2.Ordunun Dereleri
3.Cevizin Yaprağı
4.Gülümcan (Duduk Versiyon)
5.Gesi Bağları
6.Ham Meyvayı Kopardılar Dalından
7.Ela Gözlüm
8.Gülümcan (Gitar Versiyon)
9.Bir Yiğit Gurbete Gitse
10.Çanakkale
11.Kütahyanın Pınarları
12.Zeynebim
13.Dut Ağacı
14.Gurbette Ömrüm Geçecek
Ödeme Seçenekleri
Ürün Yorumları (0) Ürün Yorumları (0)
Beğendiysen Paylaş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.