PEYGAMBER EFENDİMİZİN HAYATI SET / AHMET LÜTFİ KAZANCI / ENSAR NEŞRİYAT

Yayınevi : Ensar Neşriyat
Barkod Numarası : 9786059991230
Ürün Açıklaması
1-    ÖZLENEN ŞAFAK_ Peygamber Efendimizin Hayatı Serisinin ilk kitabıdır. Sevgili Peygamberimizin(s.a.v) doğumundan nübüvvet ile müjdeleninceye kadar geçen zamanı anlatır.
2-    AYDINLIKLARA DOĞRU_ Peygamber Efendimizin Hayatı Serisinin ikinci kitabıdır. Nübüvvetin gelişinden, Hicreti Muhammed’in noktalandığı ana kadar geçen on üç yıl anlatılmaktadır.
3-    DOĞUŞ (Hicret Yurdunda Sabah)_ Peygamber Efendimizin Hayatı Serisinin üçüncü kitabıdır. Hicretten sonra Medine’de İslâmiyet’in ve ilk İslâm Devleti’nin doğuşu anlatılmaktadır.
4-    YÜKSELİŞ (Hudeybiye Ufuklarına Doğru)_ Peygamber Efendimizin Hayatı Serisinin dördüncü kitabıdır. Uhud, Hudeybiye, Hendek, Beni Mustalik Gazveleri detaylarıyla anlatılmaktadır.
5-    GURUBA YAKLAŞIRKEN_ Peygamber Efendimizin Hayatı Serisinin beşinci kitabıdır. Hudeybiye barış antlaşmasından Mekke’nin fethine kadar geçen süreç anlatılmaktadır.
6-    KAVUŞMA_ Peygamber Efendimizin Hayatı Serisinin altıncı kitabıdır. Mekke’nin fethinden Peygamber Efendimizin(s.a.v) vefatına kadar geçen süreç anlatılmaktadır.  
 

Ödeme Seçenekleri
Ürün Yorumları (0) Ürün Yorumları (0)
Beğendiysen Paylaş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.