NT Net Kart
NT Net KartNet Kart Her Alışverişinizde Kazandırıyor

Puan kazandıran Net Kart ile alışverişleriniz şimdi çok daha keyifli. Net Kartınız ile artık hem genel hem de size özel kampanyalardan faydalanabilir, kazandığınız Net puanları NT mağazalarımızda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. NT’nin avantajlı kampanyalarından yararlanmak ve size özel fırsatlarımızı kaçırmamak için Net Kartınızı yanınızdan ayırmayınız!

Neden bu karta sahip olmalıyım?

NT Net Kartı sahibi olarak Net Puan sistemine dahil olur yapmış olduğunuz alışverişlerden puan kazanırsınız. Ayrıca size özel kampanyalardan faydalanır, özel indirimlerden ve katlı puan kazanma avantajlarından faydalanırsınız.

Sizi daha iyi tanıyabilmemiz ve ihtiyaçlarınıza uygun kampanyalardan sizi faydalandırabilmemiz için alışverişlerinizde NT Net Kartınızı kullanmalısınız. NT Net Kart kullanmak değişim işlemlerinizde de size kolaylık sağlayacaktır.

Kart sahibi olanlar ekstra puan kazanma, katlı puan kazanma ve özel indirim haklarından faydalanabilirler.

NT Net Kart sahibi olmak için ne yapmam gerekiyor?

NT Net Kart sahibi olabilmek için Herhangi bir NT Mağazasına gitmeniz ve kart başvurusu yapmanız yeterlidir.

Kayıt işlemi esnasında e-posta, cep telefonu ve adres bilgileriniz alınacaktır. Bu bilgileri eksiksiz olarak ilettiğinizde kartınız aktif, kullanıma hazır halde size teslim edilecektir.

NT Net Kart bilgilerimi güncellemek için ne yapmam gerekiyor?

Bilgilerinizi güncellemek için; NT Net Kartınızla birlikte herhangi bir NT Mağazası’na uğrayıp bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Cep telefonu numaramı vermek istemiyorum, ev telefonu numaramı versem olur mu?

Cep telefonu olmayan müşterilerimiz, kendilerine SMS gönderilemeyeceğinden NT Net Kart programına dâhil olamazlar. Bu nedenle cep telefonu numarası bilgisinin paylaşılması gereklidir.

Cep telefonlu numaramı vermek istemiyorum sadece e-mail adresimi versem olur mu?

İletişim için cep telefon numarası şarttır. E-mail adresi maalesef yeterli değildir. Bilgilendirmeler mesaj ve postalama ile yapılacaktır.

Bilgilerimi NT Mağazacılık dışında kimsenin kullanmasını istemiyorum ne yapmam gerekir?

Talebinizi yazılı olarak bize iletmeniz yeterlidir. Kayıt bilgileriniz ile ilgili gerekli düzenleme derhal gerçekleştirilecektir.

Kartımı kaybettim/çaldırdım ne yapmam gerekir?

En yakın NT Mağazasına başvurmanız gerekmektedir.

Kartımı kaybettiğimde veya çaldırdığımda telefon ile bilgi versem olmaz mı? Gelmem şart mı?

Bu durumda en yakın NT Mağazasına başvurmanız gerekmektedir. Kart iptali ve yeni kart tahsisi yasal zorunluluk olarak imza alınarak yapılan bir işlemle gerçekleşecektir.

NT kartları neden iptal ettiniz?

NT Kart, sistemsel yetersizlikler nedeniyle puan toplama, kişiye özel uygulama ve kampanyalar gerçekleştirme gibi işlemlere izin vermiyordu. Müşterilerimize daha iyi ve daha doğru hizmet verebilmek için NT Kart uygulamasının sonlandırılması kararı verildi.

NT kart ile yaptığım alışverişler ne olacak?

NT Kart ile yapılan alışverişleriniz yeni kartınıza aktarılacaktır. Ancak önceki alışverişler için NT Net Kartlara puan tanımlanmayacaktır.

NT Net Kartınızı aldıktan sonra yapacağınız tüm alışverişlerden puan kazanabileceksiniz.

Sırada bekleyecek kadar vaktim yok. Kartı sonra alsam, şimdi NT kart ile alışveriş yapsam olur mu?   

Maalesef mümkün değil. 10.03.2014 itibariyle NT kartlar yürürlükten kaldırılmıştır. Puan kazanmaya başlayabilmek için NT Net Kartınızı almanız gerekmektedir.

Yeni kart alacak kadar vaktim yok, kartsız alışveriş yapacağım!

NT Net Kartı olmayan müşterilerimiz kartsız alışveriş yapabilirler. Bu durumda puan kazanma, kişiye özel kampanya ve indirimlerden faydalanamazlar.

Hem bu avantajlardan faydalanabilmeniz, hem de sizi daha iyi tanıyarak ihtiyacınıza uygun kampanya ve indirimlerle sizi buluşturabilmemiz için her alışverişinizde NT Net Kartınızı kullanmanızı öneririz.

TC Kimlik numaramı neden istiyorsunuz?

TC Kimlik Numarası ibrazı zorunlu değildir.

İleride yapılması muhtemel yasal düzenlemelerle bu bilginin alınma zorunluluğu söz konusu olabilir. 

Yanlışlıkla iki tane NT Net Kartım oldu. Ne yapacağım?

En son alınan kart otomatik olarak aktif olmaktadır. Diğer kartlar pasifleştirilmektedir.

NT Net Kartım ile başka birisi alışveriş yapabilir mi?

Kartın kullanım sorumluluğu müşterimize aittir. Kullanım sırasında kimlik kontrolü yapılmamaktadır. Bununla birlikte yapılan alışverişten kazanılacak puan ilgili karta tanımlanacaktır. Bu nedenle yapacağınız alışverişlerde kendi kartınızı kullanmanızı öneririz.

NT kartım var, yeni kart almak istemiyorum, ne olur?

10.03.2014 itibariyle NT kartlar yürürlükten kaldırılmıştır. Alışverişlerinizden puan kazanmak, size özel kampanya ve indirimlerden faydalanmak ve diğer avantajlardan faydalanabilmek için NT Net Kart almanız gerekmektedir.

Ben NT NET Kart almak istiyorum fakat başvuru şartları çok ağır geldi. Tereddüt ediyorum!

NT Net Kart ile müşterilerimiz yapacakları alışveriş karşılığında puan kazanacaklar. Bu durum yeni kart uygulamasını daha önemli hale getirmekle birlikte müşterilerimizi yapılan işlemler ile ilgili bilgilendirmek gibi bazı hukuki zorunluluklar doğurmuştur. NT Net Kart başvuru şartları bu nedenle detaylandırılmıştır. Kartın güvenli saklanması, alışverişlerde kullanılıyor olması ve bilgilerinizin doğru ve güncel olması gerekmektedir. Bilgelerinizin paylaşılmasını istemiyorsanız bunun için talepte bulunmanız yeterli olur.

Kartım kaybolduğunda içindeki puanlar başkası tarafından kullanılabilir mi?

Kart kullanımında kimlik kontrolü yapılmamaktadır. Bu nedenle kartınızdaki puanlar başka biri tarafından kullanılabilir. Bunu engellemek adına kart kaybedildiğinde en yakın NT Mağazasına giderek bilgi vermenizi ya da çağrı merkezimizden yardım almanızı öneririz.

Cep telefonu kullanmıyorum fakat Net Kart almak istiyorum. 

Cep telefonu olmayan müşterilerimiz, kendilerine SMS gönderilemeyeceğinden Net Puan programına dâhil olamazlar. Bu nedenle cep telefonu numarası bilgisinin paylaşılması gereklidir.

Şu anda verebileceğim bir cep telefonu numarası yok sonra versem olur mu?

NT Net Kart sahibi olabilmek için cep telefonu bilgisinin kayıt esnasında verilmesi zorunludur. 

Online satış sitesinde NT Net Kartta biriken puanlarımı nasıl kullanabilirim / kullanabiliyor muyum?

NT Net Kartta biriken puanlarınızı online satış sitemiz olan www.nt.com.tr’de kullanılmamaktadır. Net Puanlar sadece yurt içi mağazalarımızda kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.