GÜN BE GÜN HAMİLELİK / ZİBA KASHEF / NTV YAYINLARI

Yazar : Ziba Kashef
Yayınevi : NTV Yayınları
Barkod Numarası : 9786055443337
Ürün Açıklaması
Anne Adaylarına Gerekli Tavsiyeler

NTV Yayınları'ndan her anne adayının sahip olması gereken bir kitap: gün be gün hamilelik.

Hamileliğin her haftası anne adayına yepyeni deneyimler yaşatır; ultrason, tuhaf aşermeler, karındaki ilk hareket ve nihayet doğum... Öğrenilecek ve kayda geçirilecek öyle çok şey vardır ki!

Uzmanlarca hafta hafta hazırlanan bu günlükte sağlık, beslenme, egzersiz, cinsel hayat ve uyku üzerine pek çok özel tavsiye yer alıyor.

Geri sayım…
Yakında anne olacaklar gün be gün hamilelik kitabı sayesinde vücutlarında ve bebeklerinin gelişiminde meydana gelen değişimleri hafta hafta takip edebilecek. 

Gerekli eşyalar…
Ne satın alınmalı, neye alışılmalı, ne ödünç alınmalı ya da göz ardı edilmeli... Tüm bunların cevabı gün be gün hamilelik kitabında.

Doğum günü…
Bu kitap sayesinde hamile kadınlar doğum sancısını ve doğumun gerçekte nasıl olduğunu kavrayacak. Hamilelik kursuna gitmeli mi ya da hastane çantasını ne zaman hazırlanmalı gibi soruların cevabını gün be gün hamilelik kitabında bulacaklar. 

Eve dönüş…
Bebek ve anne bakımı konusunda pratik öneriler sunan gün be gün hamilelik kitabı anneliğe geçişi kolaylaştırıyor. 

Bu kitap sadece başucunda tutulacak türden değil! gün be gün hamilelik kitabının sahibi müstakbel anneler onu çocuk doktoruyla görüşmelerde, alışverişlerde ve o büyük günde hastaneye giderken yanlarında taşıyacak.

Hem değerli bir bilgi kaynağı hem de hatıra yerine geçebilecek gün be gün hamilelik anne adayları için mükemmel bir ajanda...
Ödeme Seçenekleri
Ürün Yorumları (0) Ürün Yorumları (0)
Beğendiysen Paylaş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.