DİJİTAL İŞLETME BİLİMİ

Markası : Selis Yayınları
Barkod Numarası : 9789751700001
Ürün Açıklaması

Dijital işletme ve pazarlama uzmanı Özgür Bayraktar’ın ikinci kitabı da Selis Yayınları’ndan çıktı. Dijital İşletme Bilimi adıyla yayınlanan kitapta, dijital dünyada başarılı bir işletme oluşturmanın püf noktalarına değiniliyor.

Başarılı bir işletme oluşturmak hiçbir zaman kolay olmadı. Bu süreç girişimciler için keşfedilmemiş engellerle donatılmış uzun bir süreç olmuştur.

Zannedilenin aksine girişimciler, kısa sürede çok büyük kazanan insanlar değil, uzun süre boyunca kendisini döndüremeyen işletmelerini bir şekilde beslemeye gayret eden kişilerdir.

Dünyada son 15 yıldır ortaya çıkan büyük işletmelerin birçoğu yapısal inovasyon üzerine kurguladığı yeni fikirleri toplumsal ihtiyaçlarla harmanlayarak dijitalleşme sürecini ortaya çıkartmıştır.

Gün geçtikçe dijitalleşen yeni ekonomi düzleminde işletmeler için son derece cazip fırsatlar bulunmaktadır. Dijital işletmeciliğin geleceğini ve olanaklarını çözümlemek için haliyle oyuncularını ve dinamiklerini iyi analiz etmek gerekmektedir.

Bu kitap içerisinde temel olarak kıstas alınan tüm unsurlar, teoriler ve örnekler; girişimcilerimiz, potansiyel girişimcilerimiz ve işletmesini dijitalleştirme arzusunda olan iş insanlarımızın faydasına sunulmuştur.

Ödeme Seçenekleri
Ürün Yorumları (0) Ürün Yorumları (0)
Beğendiysen Paylaş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.