BOSPHORUS LOUNGE / CAN ATİLLA-ÖMER FARUK TEKBİLEK-MERCAN DEDE / TFM MÜZİK

Markası : Tfm Müzik
Barkod Numarası : 8699187860044
Ürün Açıklaması
Bu bir buluşma öyküsü... Farklı dillerde yaşanmış aşkların, dostlukların, acıların benzer hikayelerini bize aynı yolla anlatan, binlerce yıllık bu toprakların çocuklarının iki yakayı birleştiren müzikal yolculuğu.


Bütün bu isimler İstanbul resmi altında buluşmuş, müzikleriyle, ruhlarıyla İstanbul'un her köşesine kendi ritimlerini katarak daha da özelleştirmişler. Bosphorus Lounge' ın asıl özelliği, müzisyenlerin hemen hepsinin ayrı dönemlerde, farklı müzik disiplinleri içinde ama ortak bir bilinçle, müziklerine İstanbul' u taşımış olmalarıdır.

Bin yılların toprağında, bin yıllara yenilmeyen müziğin, binlerce yıllık yolcuğuna, geleceğine damga vuracağına inandığımız Bosphorus Lounge' ı dinleyicilere sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Albümde yer alan her parçada farklı bir hikaye anlatılıyor. Birbirinden değerli bestecilerin ve müzisyenlerin, birbirinden unutulmaz eserine yeniden can veren Bosphorus Lounge huzurlarınızda.

Rengarenk bir müzik yelpazesi sunan "Bosphorus Lounge" farklı grafik tasarımı ile de bu yılın en çok konuşulacak albümü olacak.

Pera Productıon ve Radyo Voyage medya sponsorluğu işbirliği ile, bu özel projeyi siz değerli dinleyicilerimizin huzuruna sunmaktan mutluluk ve onur duymaktayız...


Albüm İçeriği

1.Boğaziçi Rüyaları Lounge Version / Can Atilla
2.Kolaymı / Omar Faruk Tekbilek
3.Mercanistan / Mercan Dede
4.Nihavent Oriental / Burhan Öçal
5.İstanbul İstanbul Olalı
6.Shab Bood Biabab Bood / Farid Farjad
7.Gülümcan Lounge Version
8.Kirpi / Huzur
9.İstanbul / Omar Faruk Tekbilek
10.Napas / Mercan Dede
11.Tükeneceğiz
12.Makber / Can Atilla
Ödeme Seçenekleri
Ürün Yorumları (0) Ürün Yorumları (0)
Beğendiysen Paylaş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.