2.SINIF ÖTES / DEĞER Yayınları

Yayınevi : Değer Yayınları
Barkod Numarası : 9786051122885
Ürün Açıklaması

2. Sınıf Öğrenci Takipli Eğitim Seti fasiküller şeklinde hazırlanmıştır. Toplam 15 parçadan oluşmaktadır.

Türkçe Örnek Sayfaları İçin Tıklayınız... 

Matematik Örnek Sayfaları İçin Tıklayınız... 

Hayat Bilgisi Örnek Sayfaları İçin Tıklayınız...

•  Konu Anlatımlı Fasiküller:  Bir yılda işlenecek konular, derslerin niteliğine göre üniteler ya da temalar halinde fasiküllere ayrılmıştır. Konu anlatımları okul müfredatı ve kazanımlar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Konular ayrıntıya girmeden önemli noktaları ön plana çıkarılarak anlatılmıştır. Her ünite ya da tema bol örneklerle, özgün etkinliklerle ve her türlü test sorusuyla pekiştirilmiştir.

•  Ödev İzleme Testi:  Haftalık ders planına göre hazırlanan bu testler, öğretmenin öğrenciye ödev verme ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacaktır. Ödev izleme testleri etkinlik tarzında her türlü soruyu ve çoktan seçmeli testleri içerir. Sayfalar kopartılabilir şekildedir.

•  Cevap Anahtarı Fasikülü:  Hem konu anlatımlı fasiküllerdeki hem de ödev izleme testindeki tüm soruların cevaplarını içerir.

•  Öğrenci Takip Formu:  Öğrencinin ve öğretmenin dolduracağı ayrı kısımlardan oluşur. Öğretmen, öğrencinin durumuna göre gerekli değerlendirmeyi yapabileceği ilgili kısımları doldurur, arzu ederse veliye gönderebilir. Öğrenci-öğretmen-veli diyaloğuna katkı sağlar. Öğrencinin ders başarısı çok daha yakından takip edilebilir.

Ödeme Seçenekleri
Ürün Yorumları (0) Ürün Yorumları (0)
Beğendiysen Paylaş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.