METAL FIRTINA 5 - TENGRİ / ORKUN UÇAR - UMUT ALTIN Altın Kitaplar

Markası : Altın Kitaplar
Barkod Numarası : 9789752120518
Ürün Açıklaması

Türk’ün Tanrisi Geri Dönüyor!

Orkun Uçar Metal Firtina, Kayip Naas, Kizil Kurt ve Turandan olusan serisinin son kitabi Tengride Umut Altin ile birlikte okuru destansi bir maceraya davet ediyor.

Gizemli Ela Gözlüler, günümüz Türkiye’sinde Kutadgu Bilig ve Divanü Lugatit-Türk’te saklanan kadim sirrin pesindeyken; nükleer savas sonrasi ölümcül tehlikelerle dolu dünyada Gökhan Birdag ve Kizil Saman Koray, canavarlarla mücadele ederek hedeflerine ulasmak zorundadir. Bu kutsal görevde Ela Gözlülerin, Gökhan ve Kizil Saman’in tek düsmani insanlar degildir…

Metal Firtina 5 – Tengri seriye yakisir görkemli ve epik bir finalde, kahramanlarimiz Gökhan ve Kizil Saman Koray’i okurla son kez bulusturuyor!

Türk tarihinin en eski eserleri, kayip zamana ait hangi sirrin koruyucusu?

Koray, “Sonsuz gögün altinda dört rüzgar gibi özgür olalim,” diye mirildanarak üzerindeki koruyucu giysiyi çikartmaya basladi. Bu sirada ilk radyasyon ölçümünü yapmakla mesgul olan Gökhan, ne yaptigini görünce saskinlikla ona bakti. “Delirdin mi sen?” diye bagirdi. Koray gülümsedi, “Buna ihtiyacimiz yok,” dedi. “Tüm yolculugu bunun içinde geçiremem.”

“Radyasyon…”

“Biz tek kullanimlik kahramanlariz. Basarir ya da ölürüz.”

Ödeme Seçenekleri
Ürün Yorumları (0) Ürün Yorumları (0)
Beğendiysen Paylaş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.