KURANDAN REÇETELER / MEHMED PAKSU Nesil Yay.

Yazar : MEHMED PAKSU
Yayınevi : Nesil Yayınları
Barkod Numarası : 9789752693869
Ürün Açıklaması
Dünya küçüldükçe küçüldü. En uzaklar yakin oldu.
Dünya küçüldükçe insanlarin dertlerine, sikintilarina her göçen gün yenileri ekleniyor. Maddi ve manevi hastaliklar salgin halinde hizla yayiliyor. Bu hastalik bazen hirsizlik, kapkaç ve dolandiricilik olarak, bazen faiz, kumar, cinayet, bazen de terör eylemi olarak kendini gösteriyor.
Böyle bir zeminde imanini muhafaza etme, Islam´in güzelliklerini hayatina aktarma çabasi içinde olanlarin sayisi azimsanmayacak seviyede. Diger yandan, yasanan sartlarin vahametini ve ciddiyetini kavrayanlarin yaralarina merhem, problemlerine çözüm yollari sunanlar da var.
Bu önemli vazifeyi ifa etme çabasinda olanlardan birisi de 30 yili asan yazarlik deneyimine ve engin bilgi birikimine sahip olan Mehmed Paksu. Kaleme aldigi 40´tan fazla kitabinda, yüzlerce köse yazisinda, sundugu seminer ve konferanslarinda hep çözümler sundu. Binlerce soruya cevap verdi.
Mehmet Paksu bu kitabinda, toplumsal çerçeveden aileye kadar pek çok yarayi tedaviye yönelik konulari ele aliyor. Dogrudan Kur´an´i ve Sünnet-i Seniyyeyi referans alarak çözüm yollari sunuyor. Loto, piyango vb. konulardan tasiyici annelik meselesine, televizyon bagimliligindan eglence anlayisinin çerçevesine kadar pek çok modern probleme çözüm yollari gösteriyor.

(Tanitim bülteninden)
Ödeme Seçenekleri
Ürün Yorumları (0) Ürün Yorumları (0)
Beğendiysen Paylaş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.