365 GÜNDE SEVGİLİ PEYGAMBERİM (Çocuk Ve Din) Timaş Çocuk Yay.

Yazar : Komisyon
Barkod Numarası : 9789752635333
Ürün Açıklaması
 Degerli Ebeveynler ve Egitimciler;
 
 Istiyoruz ki 365 Günde Sevgili Peygamberim�e biricik Peygamberimiz evlerinize her gün konuk olsun. Anne, baba, çocuk birlikte paylastiginiz özel saatlerinizi bereketlendirsin, nurlandirsin.
 
 Kitabimiz, bir yil boyunca okunmasi hedefiyle hazirlandi. Bu nedenle kitabimizda Peygamber Efendimizin hayatindan seçilmis 365 kesit yer aliyor. Hikaye diliyle üsluplandirilmis parçalarda kronolojik sira takip ediliyor. Çocugunuzla birlikte sevgili Peygamberimizin hayatina tanik olmak için 1. günden 365. güne kadar okumanizi tavsiye ederiz.
 
 Çocuklar dikkatlerini kisitli süre toplayabilirler. Bunun için kitabimizdan her gün bir parça okumalisiniz. Böylelikle çocugunuzun bir sonraki hikayeye merakini korumus, okunan metin hakkinda düsünmesine zaman tanimis olursunuz.
 
 Çocugunuzun kitabimiz içinde anlamakta zorlandigi olaylar, telaffuz etmekte güçlük çektigi kelimeler olabilir. Bu nedenle o gün okunan metin üzerinde onunla konusmanizi soru cevap yöntemiyle aklina takilan noktalari aydinlatmanizi öneririz. Parçalarda geçen yer adlarini da kitabimizla birlikte hediye ettigimiz �utluluk Çagi Haritasi�dan bulmasini isteyerek çocugunuzun görsel hafizasini aktif hale getirebilirsiniz.
 
 Ayrica kitabimizda yer alan konu dizininden faydalanarak sevgili Peygamberimizin ve sahabelerin cömertlik, vefa, misafirperverlik, dürüstlük, barisseverlik, affedicilik gibi essiz niteliklerini kesfedebilir, çocuklarinizin karakter gelisimlerini bu yüksek ahlak modelleriyle destekleyebilirsiniz.
 
 Peygamber Efendimizin ahlakiyla ahlaklanmis bir nesil yetistirebilmek dilegiyle�
 
 
 
 Arka Kapak:
 
 Sözlerini Hz. Muhammed�e (sav) süsleyen kalem sahipleri, gönüllerine düsen bu nakislari satirlara yansitarak dostlariyla paylasirlar.
 
 Nurdan Damla sicak ve akici üslubuyla, Osman Turhan da çizgilerin diliyle bunu yapmislar. Gönüllerindeki Hz. Muhammed nakislarindan 365 kesiti bizimle paylasmak için emek vermisler. En heyecan verici olani, ortaya konan eserin yilin günlerine pay edilerek okumasi-okutmasi, dinlemesi-anlamasi kolay bir sekle büründürülerek takdim edilmesi�
 
 Hem dostlara gönül rahatligiyla götürülebilecek bir hediye, hem küçük çocuklarimiza okuyabilecegimiz, biraz büyüklere okumalari için verebilecegimiz degerli bir armagan�
 
 Diyorum ki: gelin bize sevgili Peygamberimizin hayatindan 365 kesiti birer gül gibi takdim eden bu çalismayi ödüllendirelim. Gelin, her gün; esimiz ve çocugumuzla birlikte bir gül koklayarak kendimizi ve ailemizi ödüllendirelim.
 - Fatih Okumus
 
 
Ödeme Seçenekleri
Ürün Yorumları (0) Ürün Yorumları (0)
Beğendiysen Paylaş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.