2. SINIF ZEKA GELİŞTİRME- BAŞARAN YAY.

Yayınevi : Başaran Yayınları
Barkod Numarası : 9786054722082
Ürün Açıklaması
1. Zeka geliştirme egzersizleri öğrencilerin yaşına ve sınıfına uygun olarak hazırlanmıştır. Öğrenciler kendi sınıfındaki kitapları bitirdikten sonra bir üst sınıftaki kitapları da rahatlıkla çözebilir. 
2. Öğrenciler kitaba başlamadan önce kendini hazırlamalı ve kitaba istekli bir şekilde başlamalıdırlar.
3. Öğrencinin egzersizleri kendi başına yapması ve cevapları kontrol devam etmesi önerilir. Bununla birlikte öğretmen ve veli gözetiminde de egzersizler yapılabilir. 
4. Yönergelerden tam olarak ne istenildiği anlaşıldıktan sonra soru çözümüne geçilir. Her sorunun öğrencide geliştirdiği ayrı bir beceri olduğu için soruların titizlikle ele alınıp çözülmesi gerekmektedir. Anlaşılmayan ve çözülmeyen soruları daha sonra çözmek üzere diğer sorulara devam edilir.
5. Verilen süre genele göre belirlenmiştir. Soruların süresi önemli olmakla birlikte bazı durumlarda  esnek davranılabilir. Her gün ortalama 5 - 10 soru çözülmelidir. Bir seferde kitabın tamamı çözülmeye çalışılmamalıdır.
6. Öğrenciler bazı durumlarda zorlanabilir fakat kesinlikle pes etmeden sizlerden destek alarak sonuca ulaşılmalıdır. 
7. Bu egzersizlerin amacı, öğrencilerin Zekalarını artırarak farklı yollardan problem çözmeleri ve doğru karar vererek kısa sürede mükemmel sonuçlar almasını sağlar. Her soru titizlikle çözülmelidir.
8. Öğrencilerin soruları çözümü esnasında sorular üzerinde işaretlemeler yaparak çözmesi önerilir.
Ödeme Seçenekleri
Ürün Yorumları (0) Ürün Yorumları (0)
Beğendiysen Paylaş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.